Postegro 0 Limit

Postegro nedir?

Postegro gizli profilleri görüntüleme uygulaması son derecede kolay bir şekilde kullanılmaktadır. Bu uygulamadan faydalanmak isteyen kişilerin yapmaları gerekenler son derecede kolay olmaktadır. Uygulamayı kullanmak isteyen kişilerin öncelikli olarak arama çubuğuna postegro yazmaları ve internet versiyon üzerinden girişlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Karşılarına çıkan sayfa içinde kullanıcılardan İnstagram kullanıcı adı ve hesaplarının şifreleri istenmektedir. Tıpkı İnstagram’a giriş yapar gibi bu uygulamaya da giriş gerçekleşmektedir. Uygulama içerisinde yer edinen kullanıcıların gizli profilleri görüntülemek adına bundan sonra yapmaları gerekenler de ciddi anlamda basit olmaktadır. Öncelikli olarak arama bölümüne gelmeleri ve bu alan içerisinde görüntülemek istedikleri profillerin kullanıcı isimlerini girmeleri gerekmektedir. Arama butonuna tıklamaları ardından gizli saklı olan hesaplar takip edilmese bile anında görüntülenmektedir.

Postegro 0 Limit

Postegro uygulamasını ücretsiz olarak kullanmak için bazı şartlar gereklidir. Fake veya yan hesapla değilde kendi ana hesabınızla giriş yapmalısınız. Fake hesapla giriş yapıldığında 0 limit hatası vermektedir.

Postegro 0 Limit Çözümü

Postegroda diyelim kendi hesabınızla giriş yaptınız ve hala limitiniz 0 gözüküyorsa bunun sebebi takip ettiğiniz gizli hesap sayısının 15'in altında olmasındandır. Postegro 15 gizli hesabı takip ettğinizde size 1 adet gizli profil kontrol etme hakkı vermektedir. 25 gizli hesaba 2, 35 gizli hesaba 3, 45 gizli hesaba 4 adet kontrol etme hakkı vermektedir.

Diyelimki bu limitleri karşılıyor hesabınız ama hala limitiniz 0 gözüküyor. Bunun sebebi postegronun hesabınızı hala fake hesap ya da yeni hesap olarak gördüğündendir. Bunu aşmak için 4-5 adet post paylaştıktan sonra belli bir takipçi sayısını da sahip olmalısınız. Denemelerime göre 100 takipçi yeterli olmaktadır.

Takipçi almak için en güvenilir sitelerden olan Takipçi Bayi size uygun fiyattan takipçi sağlamaktadır.