İnstagram Aylık Oto Beğeni Satın Al

İnstagram son derece komplike bir sosyal ağ olup oldukça popülerdir. Kullanıcıların her gün saatler geçirdiği, çok sayıda hesabın olduğu ve fenomenlerin ciddi reklam bütçeleriyle çalıştığı gerçeğini es geçmemek gerek. Bu noktada pastadan pay almak, içeriğini daha büyük kitlelere ulaştırmak ya da butik hesaptan satış yapmak isteyenlere İnstagram aylık oto beğeni satın al hizmeti sunuluyor.

Sağladığımız paketler otomatik olarak aylık yani 30 günlük süreci kapsamakta olup bu süre boyunca gönderilerinizin otomatik olarak beğeni sayısını arttırmaktadır. Seçeceğiniz pakete bağlı olarak beğeni sayısı belirlenir. Aldığınız paket hesabınızda 30 gün boyunca kalıcıdır. Tek sınır ise bu 30 günlük süreç içerisinde 30 gönderi şeklindedir. İnstagram oto beğeni etkileşimi yükseltmenin en mantıklı yollarından birisidir.

İnstagram Oto Beğeni Nedir? Nasıl Alınır?

İnstagram oto beğeni satın alma bölümünde gördüğünüz paketler standart beğeni satın almaya göre çok daha avantajlıdır. Bu avantaj öncelikli olarak fiyat bazında düşünülebilir. Ancak asıl avantaj etkileşim noktasında ortaya çıkar.


Çünkü İnstagram oto beğeni paketi sayesinde gönderinizi paylaştıktan hemen sonra ya da sizin belirlediğiniz saat aralığında gerçek kullanıcıların beğenmesini sağlar. Böylece daha fazla kişiye ulaşmak, keşfet şansınızı maksimum seviyeye çıkarmak ve hesabınızın organik takipçisin arttırmak mümkün olur.

İnstagram Oto Beğeni Paketinin Avantajları

İnstagram aylık oto beğeni hizmetinin en büyük artısı tekrar tekrar beğeni satın almamaktır. Gönderilerinizi programladıktan sonra 30 günlük süreç boyunca paylaşacağınız 30 gönderi için beğeni hizmeti verilmektedir. Ayrıca avantajları arasında tamamıyla organik bir görüntü sunabilmek için beğeni süresini belirlemeniz mümkün kılınır. Sizin belirlediğiniz tarih ve saatte, belirlediğiniz gönderi beğeni alır.

  • Daha fazla profil ziyareti
  • Daha fazla içerik görüntüleme
  • Daha fazla içerik beğenmesi
  • Daha fazla yorum
  • Daha yüksek etkileşim oranı
  • Organik takipçi akışı
  • Keşfet şansının artışı

Etkileşimi ciddi oranda arttıran bu hizmet paketleri seçtiğiniz paketin içeriğinde var olan beğeni sayısına göre çalışır. Ayrıca beğeni sayısını arttıran bu hesapların tümünün Türk kullanıcılar olduğunu, bot değil gerçek hesaplar olduğunu vurgulamak gerekiyor. Zaten etkileşimin organik olarak artması ve daha büyük kitlelere ulaşarak keşfet için avantaj sağlaması bunun eseridir.

İnstagram Oto Beğeni Etkileşimi Arttırır Mı?

İnstagram aylık oto beğeni fiyatları oldukça makul düzeydedir. Ayrıca etkileşim en çok beğeni, izleme sayısı ve kaydet gibi aksiyonlar sayesinde hesap yükselmektedir. Ne kadar çok beğeni olursa keşfet üzerinde de gönderileriniz o kadar büyük kitlelere ulaşır. İçeriği görenler ise sayfanızı ziyaret eder, organik beğenmelerin yanı sıra organik takipçiler kazanırsınız. Yani en büyük avantajı olarak keşfet özelliği ve Instagram otomatik beğeni sistemi değil organik büyüme gösterilebilir.


Sosyal ağlarda algoritmaya göre her hesabın takipçi sayısına, ortalama beğeni ve kaydetme sayısına bağlı olarak keşfet şansı vardır. Bu şansı arttırmak isteyenler için İnstagram aylık oto beğeni satın almak en doğru tercih olacaktır. Gönderilerinize düzenli olarak gelecek beğeniler ve bunların gerçek, Türk ve organik hesaplar tarafından verilecek olması algoritmada yükselmenizi sağlayacak unsur olacaktır.